SKLEP INTERNETOWY

SKLEP INTERNETOWY

Jeszcze kilka lat temu sklep na stronie internetowej był czymś kompletnie innowacyjnym, dziś bardzo wiele firm ”przenosi swoje półki” właśnie do sieci. Najnowsze dane magazynu Forbes i platformy płatniczej PayU przedstawiają iż ponad 60 % użytkowników Internetu dokonuje zakupów przez Internet.

Jako specjaliści w dziedzinie szeroko rozumianego marketingu internetowego wiemy co potrzebuje każda dobra i często odwiedzana witryna firmowa, a w szczególności sklep internetowy. Witryna internetowa z modułem sklepu z możliwością sprzedaży online stworzona przez naszą firmę to gwarancja sukcesu w biznesie. Przy projektowaniu sklepu skupiamy się na każdym detalu tak, aby potencjalny klient mógł w łatwy sposób zapoznać się z produktami i dokonać zakupów.

Na proces wykreowania świetnej strony składa się bardzo wiele czynników i elementów: SEO, SEM, AlexRank, Content Marketing, design, CSS, HTML, Robot.txt, hosting i wiele innych. Zastanawiasz się jak to wszystko ogarnąć? Nie martw się – załatwiamy wszystkie sprawy związane z marką Twojej firmy w sieci.

Jeśli chcesz zapoznać się z procesem projektowania naszych stron zapraszamy do zakładki strona internetowa dla firm.

 

Z naszej strony  możemy również  wesprzeć promocję sklepu internetowego naszymi profesjonalnymi usługami filmowania i fotografii – packshotami.

sklep internetowy
sklep internetowy

Zapraszamy do kontaktu 🙂

sowiweb@gmail.com

Nasza lokalizacja:

Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności: Wrocław, Kudowa-Zdrój, Kłodzko, Opole, Łódź.

Znajdź nas na portalach społecznościowych:

Facebook

Google +

Twitter

Instagram

LinkedIn