Warning: Creating default object from empty value in /home/server439344/ftp/migracja/_backup/wordpress/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Strona internetowa dla firm. Strony dedykowane firmom, przyjazne do pozycjonowania.

STRONA INTERNETOWA DLA FIRM

STRONA INTERNETOWA DLA FIRM

Jako specjaliści w dziedzinie szeroko rozumianego marketingu internetowego wiemy czego potrzebuje każda dobra i często odwiedzana witryna firmowa. Projektujemy zarówno dla małych, i jak dużych działalności gospodarczych, tworzymy rozbudowane portale, jak i tzw. wizytówki firmowe.

Na proces wykreowania świetnej strony składa się bardzo wiele czynników i elementów: SEO, SEM, AlexRank, Content Marketing, design, CSS, HTML, Robot.txt, hosting i wiele innych. Zastanawiasz się jak to wszystko ogarnąć? Nie martw się – załatwiamy wszystkie sprawy związane z marką Twojej firmy w sieci.

Obejrzyj krok po kroku proces powstawania Twojej firmowej witryny:

w

Dialog z Klientem

Na spotkaniu z Klientem rozmawiamy o potrzebach jego firmy, pytamy Go o jego oczekiwania, ulubione kolory, a nawet o to, czego nie lubi. Klient przekazuje nam wszystkie swoje sugestie, a następnie wspólnie ustalamy co dla strony internetowej dla firmy jest najważniejsze. Nie tracąc cennego czasu Klienta, resztę załatwiamy za niego.

T

Audyt strony internetowej

Jeśli masz już stronę, a chcesz ją poprawić, to przeprowadzimy dla niej audyt. Jeżeli zaś Twoją stronę tworzymy od podstaw, to skupimy się na audytach Twojej konkurencji. Znajdziemy tylko pozytywne rozwiązania. Doradzimy Ci w wyborze odpowiedniej domeny i hostingu.

\

Wyznaczenie celu

Strona internetowa dla firm potrzebuje mocnej strategii. Tworzymy dla Twojej strony strategię marketingową, wyznaczamy cele, wyznaczamy target na odbiorców, analizujemy zasięgi. Tworzymy dopasowany projekt do odbiorcy, produktu i usługi.

Kreatywny content

Fotografie i grafiki

Filmy

l

Unikatowe teksty

Tabele, wykresy, infografiki

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważny jest nowoczesny  i unikatowy content. Wszystkie grafiki, fotografie, filmy czy inne contenty na stronie Klienta są optymalizowane pod kątem wymogów SEO i SEM, zgodnie z wytycznymi takich przeglądarek jak Google Chrome, Safari czy Mozilla. Kolejny proces to przygotowanie tych materiałów również pod katem urządzeń mobilnych. Strona wgrywa się szybko, a treść jest czytelna. Dodatkowo możemy urozmaicić firmową stronę Klienta indywidualnymi sesjami fotograficznymi, również przy użyciu drona.

Obowiązkowe narzędzia i moduły na firmowej stronie

Moduł mapy

Łatwo dostępny i aktywny numer kontaktowy

k

Moduł bloga/newsów

Narzędzia do badania ruchu na stronie

Na firmowej stronie każdego Klienta umieszczamy kilka bardzo ważnych elementów. Każda firmowa strona musi posiadać m.in. mapę i wskazówki dojazdu do siedziby, a także numer telefonu, który oprócz swej widoczności, działa również na urządzeniach mobilnych. Każdemu Klientowi oferujemy ponadto możliwość samodzielnego aktualizowania strony w sekcji blogowej, którą nazywamy w zależności od potrzeb np.: blog, aktualności, promocje itp. Tego typu moduł jest wręcz obowiązkowy jeśli nasza strona ma zawędrować wysoko w wyszukiwarce. Panel administracyjny jest łatwy i intuicyjny w obsłudze.

Gratulujemy, twoja firmowa strona jest gotowa

Zobacz co zyskałeś

Stronę z nowoczesnym designem

Stronę, którą polubią inni użytkownicy

Szansę na wysokie pozycje w wyszukiwarce

Zaoszczędziłeś sporo pieniędzy

W razie pytań i wątpliwości śmiało dzwoń, pomożemy Twojej firmie zaistnieć w Internecie i usprawnimy widoczność Twojej witryny.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

sowiweb@gmail.com

Nasza lokalizacja:

Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności: Wrocław, Kudowa-Zdrój, Kłodzko, Opole, Łódź.

Znajdź nas na portalach społecznościowych:

Facebook

Google +

Twitter

Instagram

LinkedIn