Warning: Creating default object from empty value in /home/server439344/ftp/migracja/_backup/wordpress/wp-content/plugins/accelerated-mobile-pages/includes/options/redux-core/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Strona internetowa dla organizacji pozarządowych - Najlepsze strony internetowe w sieci.

STRONA INTERNETOWA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWEJ

STRONA INTERNETOWA DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH

Jako specjaliści w dziedzinie szeroko rozumianego marketingu internetowego wiemy czego potrzebuje każda dobra i często odwiedzana strona internetowa dla organizacji pozarządowych. Projektujemy strony dla wielu firm o różnych profilach, ale specjalizujemy się także w stronach dla rożnych organizacji.

Na proces wykreowania świetnej strony składa się bardzo wiele czynników i elementów: SEO, SEM, AlexRank, Content Marketing, design, CSS, HTML, Robot.txt, hosting i wiele innych. Zastanawiasz się jak to wszystko ogarnąć? Nie martw się – załatwiamy wszystkie sprawy związane z marką Twojej firmy w sieci. Obejrzy krok po kroku proces powstawania strony dla Twojej organizacji pozarządowej:

w

Dialog z przedstawicielami organizacji

Na spotkaniu z przedstawicielami rozmawiamy o potrzebach i zainteresowaniach organizacji (stowarzyszenia, fundacji) pytamy o oczekiwania, grupę odbiorczą, a nawet ulubione kolory. Członkowie organizacji przekazują nam wszystkie swoje sugestie, a następnie wspólnie ustalamy co dla strony internetowej dla organizacji pozarządowej jest najważniejsze. Nie tracąc cennego czasu członków organizacji, resztę załatwiamy za Was.

T

Audyt strony internetowej

Jeśli Twoja organizacja ma już stronę, a chce ją poprawić, to przeprowadzimy dla niej audyt. Jeżeli zaś Twoją stronę tworzymy od podstaw, to skupimy się na  audytach organizacji o zbliżonym profilu. Znajdziemy tylko pozytywne rozwiązania. Doradzimy Wam w wyborze odpowiedniej domeny i hostingu.

\

Wyznaczenie celu

Strona internetowa dla organizacji pozarządowych również potrzebuje mocnej strategii. Tworzymy dla Twojej strony strategię marketingową, wyznaczamy cele, wyznaczamy target na odbiorców, analizujemy zasięgi. Tworzymy dopasowany projekt do odbiorcy, produktu i usługi.

Kreatywny content

Fotografie i grafiki

Filmy

l

Unikatowe teksty

Tabele, wykresy, infografiki

Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo ważny jest nowoczesny  i unikatowy content. Wszystkie grafiki, fotografie, filmy czy inne contenty na stronie Klienta są optymalizowane pod kątem wymogów SEO i SEM, zgodnie z wytycznymi takich przeglądarek jak Google Chrome, Safari czy Mozilla. Kolejny proces to przygotowanie tych materiałów również pod katem urządzeń mobilnych. Strona wgrywa się szybko, a treść jest czytelna. Dodatkowo możemy urozmaicić firmową stronę Klienta indywidualnymi sesjami fotograficznymi, również przy użyciu drona.

Obowiązkowe narzędzia i moduły na firmowej stronie

Moduł mapy

Łatwo dostępny i aktywny numer kontaktowy

k

Moduł bloga/newsów

Narzędzia do badania ruchu na stronie

Na każdej stronie projektowanej przez naszą firmę umieszczamy kilka bardzo ważnych elementów. Każda  strona powinna posiadać m.in. mapę i wskazówki dojazdu do siedziby, a także numer telefonu, który oprócz swej widoczności, działa również na urządzeniach mobilnych. Każdemu Klientowi oferujemy ponadto możliwość samodzielnego aktualizowania strony w sekcji blogowej, którą nazywamy w zależności od potrzeb np.: blog, aktualności, promocje itp. Tego typu moduł jest wręcz obowiązkowy jeśli nasza strona ma zawędrować wysoko w wyszukiwarce. Panel administracyjny jest łatwy i intuicyjny w obsłudze.

Gratulujemy, twoja firmowa strona jest gotowa

Zobacz co zyskałeś

Stronę z nowoczesnym designem

Stronę, którą polubią inni użytkownicy

Szansę na wysokie pozycje w wyszukiwarce

Zaoszczędziłeś sporo pieniędzy

W razie pytań i wątpliwości śmiało dzwoń, pomożemy Twojej organizacji zaistnieć w Internecie i usprawnimy widoczność Waszej witryny.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

sowiweb@gmail.com

Nasza lokalizacja:

Działamy na terenie całej Polski, a w szczególności: Wrocław, Kudowa-Zdrój, Kłodzko, Opole, Łódź.

Znajdź nas na portalach społecznościowych:

Facebook

Google +

Twitter

Instagram

LinkedIn